Aktualności

12 STY 2021

Rekrutacja dzieci do przedszkola

Szanowni Rodzice.
Rozpoczęliśmy rekrutację dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022. 
W zakładce "Nasze przedszkole" znajdziecie Państwo informacje na temat rekrutacji i jej harmonogramu, jak również formularz karty zgłoszenia do pobrania. Kartę zgłoszenia do przedszkola można również odebrać w placówce. Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godz. od  6.30 do 16.30 przez 12 miesięcy. Posiadamy własną kuchnię, gdzie przygotowujemy posiłki dla dzieci (śniadanie, obiad z dwóch dań oraz podwieczorek).
Karty zgłoszeń do przedszkola przyjmujemy do 15 marca 2021r. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy  
do Państwa dyspozycji w placówce lub  pod numerem telefonu 500 360 856. Można sie również skontaktować przez e-mail: kontakt@przedszkolemisiapuchatka.pl.
 
Zapraszamy!!!
5 MAJ 2020

Komunikat

Drodzy Rodzice.
Informujemy, że nasze przedszkole będzie otwarte od poniedziałku 11 maja 2020r. Przedszkole bedzie czynne tak, jak do tej pory w godzinach 6.30-16.30. Dla tych z Państwa, którzy nie zdecydują sie na skorzystanie z opieki w miesiacu maju, nadal będziemy wysyłac wiadomości związane z realizacją podstawy programowej. Poniżej załączamy informacje na temat organizacji pracy placówki oraz procedurę przyprowadzania do  i odbierania dziecka z placówki. 
29 KWI 2020

Komunikat

Drodzy Rodzice.
 
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki zapowiedział otwarcie żłobków i przedszkoli od 6 maja 2020r. Niestety na chwilę obecną nie ma żadnych szczegółowych informacji dotyczących zasad funkcjonowania i organizacji pracy w tych placówkach. Jeśli takie informacje się pojawią będziemy je Państwu przekazywać na bieżąco za pośrednictwem strony internetowej oraz facebooka. Jednocześnie zapewniamy, że jak tylko będzie to możliwe, zorganizujemy pracę w taki sposób, by zapewnić wszystkim bezpieczne warunki pobytu w przedszkolu.
24 KWI 2020

Komunikat

Drodzy Rodzice.
Z przykrością informujemy, że w dniu dzisiejszym Minister Edukacji Narodowej poinformował o przedłużeniu zamknięcia placówek oświatowych, więc również i naszej placówki, do dnia 24 maja 2020r. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 500 360 856 lub za pomocą aplikacji Messenger.
10 KWI 2020

Życzenia

Z okazji Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim dzieciom  
i rodzicom przede wszystkim dużo zdrowia, miłości i radości. 
W tym szczególnym czasie niech Was nie opuszcza pogoda ducha 
i nadzieja na lepsze jutro.
 
 
DYREKCJA I PRACOWNICY PRZEDSZKOLA
9 KWI 2020

Komunikat

Drodzy Rodzice. 
Decyzją rządu wszystkie placówki oświatowe pozostają zamknięte do 26 kwietnia 2020r. Niestety, nasze przedszkole w związku z tym również. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 500 360 856 lub za pomocją aplikacji messenger.
23 MAR 2020

Komunikat

Szanowni Państwo.
W związku z decyzją Ministra Edukacji Narodowej informujemy, że nasze przedszkole pozostaje zamknięte do 10 kwietnia 2020r. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 500 360 856.
11 MAR 2020

Komunikat

Szanowni Państwo.
Decyzją Ministra Edukacji Narodowej wynikającą z konieczności zapobiegania rozprzestrzeniania się koronawirusa informujemy, że przedszkole będzie zamknięte w dniach od 16 do 25 marca. W czwartek i piątek, tj. 12 oraz 13 marca w przedszkolu prowadzone będą zajęcia opiekuńcze.
14 STY 2019

Rekrutacja dzieci do przedszkola

Drodzy Rodzice,
rozpoczęła się rekrutacja dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/20. Karty zgłoszeń przyjmowane będą w sekretariacie do dnia 25.03.2019r. W zakładce Nasze przedszkole znajdziecie Państwo informacje na temat rekrutacji, harmonogramu i zasad przyjęcia dzieci do przedszkola. Zamieszczony jest tam także formulasz karty zgłoszenia dziecka -do pobrania. Karty można również otrzymać bezposrednio u wychowawczyń grup  i w sekretariacie. Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. W razie jakichkolwiek pytań jestesmy do Państwa dyspozycji w placówce przedszkola oraz pod nr tel 500- 360- 856.
 
Zapraszamy serdecznie !!!
10 WRZ 2018

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na zebranie ogólne z panią dyrektor. Obędzie się ono we wtorek 11.wrzesnia 208r. o godz 16.00 w sali kangurków. Po zebraniu zapraszamy wszystkich rodziców do sal dzieci, gdzie odbedą się zebrania z wywowawcami grup.
4 WRZ 2018

Nowy rok szkolny, powitanie przedszkola!

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola. Wraz z nowym rokiem szkolnym częsć naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się z długo niewidzianymi koleżankami, kolegami i paniami. Szczególnie ciepło witamy nasze Misie, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy wam szybkiej adaptacji, mamy nadzieje, że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko smiech i wesołą zabawę. A wszystkim naszym przedszkolakom życzymy aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód, przyjaźni i radosci z nauki, beztroskiej zabawy i usmiechu od ucha do ucha.
17 STY 2018

Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2018/2019

Drodzy Rodzice,
rozpoczynamy rekrutację dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/2019. W zakładce Nasze przedszkole znajdziecie Państwo informacje dotyczące rekrutacji, ofertę edukacyjną naszego przedszkola a także do pobrania formularz karty zgłoszenia dziecka. Kartę zgłoszenia można otrzymać również u dyrektora przedszkola lub u dyżurującej nauczycielki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji jestesmy do Państwa dyspozycji w placówce przedszkola oraz pod nr telefonu 500-360-856.
14 PAŹ 2017

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom placówek oświatowych składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślonści, życzymy aby nasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem. Niech trud w nią włożony przynosi wspaniałe owoce, przysparza szacunku i zachęca do ciągłego rozwoju.
12 PAŹ 2017

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/18!!!

Witamy!!!!
Po długiej przerwie technicznej nasza strona internetowa nareszcie zacznie sprawnie funkcjonować, zapraszamy:)
10 STY 2017

Rekrutacja na rok 2017/2018


Drodzy Rodzice :

Rozpoczynamy rekrutację dzieci na rok szkolny 2017/2018.
Wszystkie informacje związane z rekrutacją :
harmonogram, oferta, karta zgłoszenia do przedszkola znajdziecie
 Państwo w dziale NASZE PRZEDSZKOLE w zakładce REKRUTACJA.
Karty zgłoszenia można pobrać również u dyrektora przedszkola.

Serdecznie zapraszamy !
15 LIS 2016

DZIEN PLUSZOWEGO MISIA

25.11.2016r. w naszym przedszkolu będziemy obchodzić " Święto Pluszowego Misia "
Podczas tego swieta przewidujemy w grupie " Kangurków" wspólne spotkanie wszystkich grup podczas którego p. Dyrektor przybliży dzieciom historię Święta Pluszowego Misia.
W trakcie tej uroczystosci przewidujemy:

- przemarsz poszczególnych grup
-zaprezentowanie swoich umiejętnosci artystycznych przed przedszkolną publicznoscią
-pasowanie nowo przyjetych dzieci na przedszkolaka
7 WRZ 2016

urodziny Michałka

Dnia 6.09.2016 Michałek z grupy " Króliczków" swietował swoje 4-te urodziny. Zyczymy mu dużo zdrowia i usmiechu na codzień. Zapraszamy do galerii zdjęć.
7 WRZ 2016

Zebranie z Rodzicami

SZANOWNI RODZICE !

Serdecznie zapraszamy na zebranie ogólne dotyczące organizacji pracy w roku szkolonym 2016/2017, które odbędzie się w poniedziałek  12 wrzesnia o godzinie 16:00. Po spotakniu ogólnym zapraszamy na spotkania z wychowawczyniami poszczególnych grup.
7 WRZ 2016

Teatrzyk o Jeżyku

Dopiero co rozpoczał się wrzesień a do naszego przedszkola przyjechała grupa teatralna z przedstawieniem o jeżyku. Dzieci bardzo chetnie uczestnicza w tego rodzaju atrakcjach, ktore pozytywnie wpłwaja na ich rozwoj. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczyć mozna zdjęciach a na nich usmiechnięte buzie naszych przedszkolaków.
7 WRZ 2016

Pierwszy dzien maluchów

Przedszkolaki po wakacjach wróciły do przedszkola opalone i usmiechnięte, inne te które pojawiły się w przedszkolu po raz pierwszy były pełne obaw i niepewne tego co je czeka, równie dzielnie przekraczały próg przedszkola. Nawet jeżeli zdarzały się chwile tęsknoty, poleciały łezki to i tak wszyscy byli bardzo dzielni. I wam kochani rodzice dziękujemy za wsparcie i szybkie pożegnania. Zapraszamy do galerii zdjeć, gdzie zobaczyć mozna jak minał pierszy dzień Misiom.