Aktualności

23 PAŹ 2015

Króliczki w przedszkolu

Króliczki w przedszkolu doskonale się bawią, w galerii zdjęć wobaczyć można jak jedza sniadanko, myja ząbki i odwiedzają kucharki w przedszkolnej kuchni:)
23 PAŹ 2015

Teatrzyk o chłopcu w krainie wielkoludów

W srodę 21.paździrnika do naszego przedszkola przyjechał teart. Była to historia o chłopcu w krainie wielkoludów. Jak zobaczyć można na zdjęciach, opowiesć bardzo spodobała się wszystkim przedszkolakom, a także nauczyła ich wielu wartosciowych rzeczy.
23 PAŹ 2015

Dzień Edukacji Narodowej

14. Października obchodzilismy w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci z wszystkich grup zaspiewały piękne piosenki, wyrecytowały wierszyki i złożyły życzenia wszystkim osobom pracującym w naszym przedszkolu. Panie otrzymały również podarki od dzieci: laurki i kwiatki. Jednakże jest to swięto wszystkich dlatego dzieci również otrzymałym slodkie niespodzinki.
12 PAŹ 2015

Jesienne szaszłyki

07.10.2015.
Jesień jest doskonała okazją  do tego aby zachęcić dzieci do jedzenia warzyw i owoców. Dletego  Tygryski samodzielnie przygotowały ,,owocowe koreczki". Po skończonej pracy odbyła się wspólna degustacja. W poczęstunku uczestniczyli także rodzice, którzy przychodzili po swoje pociechy. Dodatkową zachętą do jedzenia było wspólnie przygotowane hasło: ,,Jedz owoce i jarzyny, w nich mieszkają witaminy"
21 WRZ 2015

Policjant w przedszkolu

Jak co roku, przypominamy naszym przedszkolakom jak należy zachowywać się na drodze, aby przestrzegac zasad ruchu drogowego. Oczywiscie najlepiej dowiadywać się takich informacji u źródła, dlatego też nasze przedszkole odwiedził Pan Policjant, który doskonale przedstawił Tygrysom kodeks ruchu drogowego i wiele innych waznych informacji, zapraszamy do galerii.
21 WRZ 2015

Adaptacja maluszków

Nasze maluszki doskonale czują się w przedszkolu a ich usmiechniete buzie pokazują, że proces adaptacji przebiega pomyslnie. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczyć można zdjęcia naszych najmłodszych.
16 WRZ 2015

Urodzinki Michałka z gr Kubusiów Puchatków

Michałek z grupy Kubusiów Puchatków miał 3 urodzinki. w galerii zdjęc zobaczyć można zdjecia z naszej przedszkolnej imprezy urodzinowej.
16 WRZ 2015

Witamy w przedszkolu

Witamy w przedszkolu w nowym roku szkolnym!
Bardzo przepraszamy, że dopiero dzisiaj rusza nasza strona, ale z przyczyn od nas niezależych nie moglismy zacząć wczesniej. Zapraszamy do codziennego odwiedzania naszej Misiowej strony, gdzie umieszczać będziemy zdjęcia i informacje o tym co dzieje się w przedszkolu.
1 LIP 2015

Spotkanie adaptacyjne dla nowych przedszkolaków

W naszym przedszkolu odbędą się spotkania adaptacyjne dla nowo przyjętych przedszkolakówi ich rodziców. Pierwsze odbędzie się w piątek 28.08.2015r. o godz. 15.15, drugie w poniedziałek 31.08.2015r. o godz. 10.00.                                                                                                               Podczas spotkania dzieci i rodzice będą mogli zapoznać się ze strukturą organizacyjną przedszkola oraz warunkami lokalowymi. Jednak przede wszystkim będzie to czas poswięcony dzieciom i zabawie, w których uczestniczyć będą również rodzice. Serdecznie zapraszamy Państwa wraz z dziećmi.
1 LIP 2015

Wakacje

Z okazji zakończenia roku szkolnego i rozpoczęcia wakacji składamy wszystkim szczere podziękowania za całoroczną współpracę i życzymy udanego wypoczynku. Życzymy dobrego zdrowia, słonecznej pogody, bezpiecznych podróży i niezapomnianych wrażeń z wakacyjnych przygód.
1 LIP 2015

Wycieczka na ranczo Boryska

W piątek 26.06.2015r. grupa Tygryski wybrała się na wycieczkę na ranczo do kolegi z grupy Boryska Baranowskiego. dzieci miały tam okazję obejrzec różne zwierzęta tj. konie, kozy, swinki, króliki, psy i kotki a nawet lame. Tygryski dowiedziały się czym należy karmić konie, obejrzały stajnie i wybieg dla tych zwierząt. Mogły bawić się na placu zabaw a na koniec wszyscy ze smakiem zjedli kiełbaski z grilla. Wycieczka bardzo się wszystkim podobała, oby więcej takich wyjazdów.
30 CZE 2015

Misie Puchatki pożegnały się z przedszkolem

W czwartek 25.06.2015r. Misie Puchatki pożegnały się z przedszkolem, po raz ostatni w przedszkolu przedstawili wierszyki, piosenki i podziękowania dla pań z przedszkola i rodziców. Starszaki zaprezentowały też piękne pokazy taneczne, zatańczyli poloneza, cha-che i walca. Misiom Puchatkom życzymy samych sukcesów w dalszej drodze i zapraszamy do przedszkola gdzie zawsze bedziemy ich mile wspominać.
25 CZE 2015

Kangurki żegnają przedszkole

W srodę 24.06.2015r. odbyło się uroczyste pożegnanie przedszkola. Kangurki po raz ostatni wystąpiły przed rodzicami i paniami w przedszkolu. od przyszłego roku nasze przedszkolaki będą już występować w szkole. Życzymy im powodzenia i sukcesów. Liczymy także na częste odwiedziny w przedszkolu.
25 CZE 2015

Spotkanie dla rodziców nowo przyjętych przedszkolaków

Serdecznie zapraszamy rodziców na spotkanie, które odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca o godz. 15.30. Spotkanie na temat adaptacji dziecka w przedszkolu poprowadzą panie z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej. Ustalimy również wspólnie terminy zajęć adaptacyjnych dla Państwa dzieci. Na zajęcia z paniami z poradni zapraszamy wyłącznie rodziców.

                                                              
                                                            pozdrawiam Katarzyna Kozłowska
                                                          dyrektor przedszkola ,,Mis Puchatek"
25 CZE 2015

Króliczki żegnają starszaków

W srodę 24.06.2015r. grupa Króliczków uroczyscie pożegnała starszaki odchodzące z przedszkola. Króliczki wraz z paniami przygotowały piękne piosenki i wierszyki dla Kangurków. Czterolatki wykonały też piękne plany lekcji dla starszaków, którym życzyli sukcesów w szkole i wspaniałych wakacji. Zapraszamy do galerii.
25 CZE 2015

Bębny w przedszkolu.

We wtorek 23.06.2015r. przedszkole odwiedził muzyk, który gra na afrykańskich będnach. Pokazał dzieciom jak się gra na takich bębnach, z czego są zrobione i jak różne wydają dźwięki. Przedszkolaki również mogły zagrać na tych instrumentach, co sprawiło im ogromną radosć. więcej zdjęć w galerii.
25 CZE 2015

Starszaki w szkole

Dzieci z grupy Kubusie Puchatki i Kangurki odwiedziły szkołę podstawową nr 5. Mogły zobaczyć jak wygląda szkoła w srodku, siedziały w ławkach szkolnych, rozwiązywały zadania i pisały na tablicy. Panie nauczycielki ze szkoły chciały zaprezentować dzieciom jak wygląda lekcja i nieco przybliżyć wizerunek szkoły. Przedszkolaki obejrzały również teatrzyk przygotowany przez uczniów ze szkoły i bardzo im się tam spodobało, co widać po ich wesołych minach. zaprasamy do galerii.
25 CZE 2015

Wycieczka do Somin

W czwartek 18 czerwaca 3 grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do Somin. Tygryski, Misie i Króliczki miały okazję jechać bryczką konną, samodzielnie jeździć na koniu i korzystać do woli z placu zabaw. Dużą atrakcją była także podróż autobusem oraz piknik. zapraszamy do galerii zdjęć.
23 CZE 2015

Przegląd Twórczosci Przedszkolnej

W srodę 17.06.2015 w Miejskim Centrum Kultóry odbył się Przegląd Twórczosci Przedszkolnej. Przedszkola z Bytowa miały szanse zaprezentować swoje umiejętnosci wokalno-taneczne. Nasze przedszkole reprezentowała grupa Tygrysków, należy zaznaczyć, żę nasze przedszkole wystawiło najmłodszą grupę wiekową co jest godne pochwały. Tygryski zaspiewały piosenki i zaprezentowały układ taneczny do piosenki Gumi Mis. Oczwiscie w przeglądzie tym nie ma wygranych ani przegranych, a nagrody otrzymują wszyscy. Dzieci bardzo ucieszyły się z nowych gier i zabawek które otrzymalismy do zabawy w przedszkolu. Zdjęcia z tej imprezy mozna obejrzec w galerii zdjęć. zapraszamy do oglądania.
16 CZE 2015

Ognisko w Mądrzechowie

W piątek 12.06.2015r.  grupa Króliczków bawiła się wspólnie z rodzicami i paniami z grupy przy ognisku w Mądrzechowie. Impreza zainicjowana przez rodziców miała być dodatkową atrakacją dla dzieci z okazji swięta Rodziny, a dla rodziców okazją do integracji i wspólnej zabawy. Rodzice zadbali o poczęstunek, kiełbaski z ogniska i inne smakołyki. Dzieci wspólnie z rodzicami brały udział w różnych konkurencjach i zawodach, bawili się na placu zabaw, grali w piłkę nożną i tańczyli do dźwięków muzyki o krórą również postarali się rodzice. To spotkanie okazało się być swietną zabawą zarówno dla maluchów jak i dla dorosłych, oby więcej takich spotkań. Zapraszamy do galerii zdjęć.