Aktualności

23 STY 2016

Święto z okazji Dnia Bbabci i Dziadka w gr Misiów

W środę 20. stycznia dzieci z gr Misie zaprosiły swoje babcie i dziadków do przedszkola na akademię z okazji ich święta. Dzieci zatańczyły, zaśpiewały piosenki i złożyły życzenia swoim dziadkom. Po slodkim poczestunku wszyscy razem zatańczyli. Dziękujemy wszystkim gościom za wspólną zabawę. zapraszamy do galerii zdjęć.
23 STY 2016

Dzień Babci i Dziadka w gr Kubusiów Puchatków

We wtorek 19. stycznia w naszym przedszkolu odbyła się uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka przygotowana dla babć i dziadków dzieci z gr Kubusie Puchatki. Dzieci pięknie zaśpiewały i recytowały wierszyki. Kubusie otrzymały gromkie brawa, następnie wręczyły  dziadkom prezenty i wspólnie wszyscy zasiedli do slodkiego poczestunku. Oczywiści nie zabrakło wspólnych zabaw i tańców. Bardzo dziękujemy wszystkim babciom i dziadkom za przybycie do przedszkola. zapraszamy do galerii zdjęć.
21 STY 2016

Tygryski dokarmiają ptaki

Dzieci z grupy Tygrysków wybrały się na zimowy spacer, obserwowały przyrodę i dokarmiały ptaszki. w galerii zdjęć zobaczyć można także jak Tygryski ćwiczą na zajęciach z rytmiki. zapraszamy do oglądania:)
12 STY 2016

Wigilia 2015

21. grudnia odbyła się w naszym przedszkolu świąteczna wigilia. W każdej grupie dzieci dzieliły się opłatkiem i wspólnie zasiadły do stołu świątecznego, śpiewały kolędy i słuchały świątecznych opowieści. Oczywiśnie w takim dniu nie mogło zabraknać Św Mikołaja, ktory obdarował dzieci wspaniałymi prezentami. przedszkolaki oglądały występ Kangurków, które przygotowały Jasełka, a później wszystcy bawili się razem z Mikołajem. Zapraszamy do galerii zdjęć.
25 GRU 2015

Wesołych Świąt!!!

Życzymy wszystkim rodzicom i dzieciom zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia.
Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych napełni wasze serca spokojem i radością.
                                                                                      
                                                  Pracownicy przedszkola Miś Puchatek
20 GRU 2015

Jasełka Kangurków

W środę odbyły sie w naszym przedszkolu jaselka w grupie Kangurków. Starszaki zaprezentowały sie przed swoimi rodzicami, śpiewały kolendy i przedstawiły hisotrię Bożego Narodzenia. Po jasełkach wszyscy zasiedli do poczestunku przygotowanego przez rodziców. zapraszamy do galerii zdjęć.
20 GRU 2015

Jasełka Tygrysków

We wtorek 15. grudnia grupa Tygrysków zorganizowała jasełka świąteczne. Na uroczystość zaproszeni byłi rodzice. Starszaki pięknie przedstawili historię Bożego Narodzenia, spiewali kolendy i wprowadzili wszystkich w świąteczny nastrój. Zapraszamy do galerii zdjęć.
20 GRU 2015

Misie ubierają choinkę

W piątek 18.12.2015 dzieci z grupy Misie ubierały choinkę w swojej sali. Sprawiało mi to duzo radości zabawy co zobaczyć można na ich uśmiechniętych buziach. zapraszamy do galerii zdjęć.
14 GRU 2015

Kubusie Puchatki ubierają choinkę

Dzieci z grupy Kubusie Puchatki są już gotowe na święta. dzisiaj trazem z panią ubiarały choinkę, która pięknie prezentuje się w sali, a następnie wykonywali pracę plastyczną też chinkową. zapraszamy do galerii zdjęć.
10 GRU 2015

Mikołajki

6 Grudnia obchodzimy Mikołajki, a w naszym przedszkolu Mikołaj czekał na dzieci już w piątek 4 grudnia. Od rana witał dzieci, rozdawał słodkie cukiereczki i razedm z dziećmi tańczył i śpiewał. Dzieci tego dnia były bardzo szczęśliwe bo Mikołaj podarował im prezenty, a po podwieczorku na dzieic czekał kolejny Mikołaj tym rezem był to Mikołaj z dalekiego kraju, dzieciom bardzo podobał się teatrzyk o Mikołaju, co zobaczyć można w galerii zdjęć. zapraszamy
9 GRU 2015

Święto Pluszowego Misia

25 listopada obchodziliśmy w naszym przedszkolu święto Pluszowego Misia. Już od samego rana Miś Puchatek witał dzieci w przedszkolu. Wspólne zabawy i tańce trwały aż do śniadania. Po śniadanku dzieci ogladały teatrzyk, o Zającu i Żółwiu, a później wspólnie bawiły się na sali. Tego dnia wszystko było misiowe, a na podwieczorek dzieci zjadały małe co nie co, czyli to co Misie lubią najbardziej-miodek. zapraszamy do galerii zdjęć.
23 LIS 2015

Pasowanie Kubusiów Puchatków

W czwartek 19.XI. odbyło się pasowanie Kubusiów Puchatków na przedszkolaka. Kubusie zaprezentowały na scenie swoje umiejetności: śpiewały, inscenizowaly piosenki, recytowały wierszyki i zatanczyły taniec. Rodzice i inni zaproszeni goście byłi pod ogromnym wrażeniem, co zobaczyć można na zdjęciach. Zapraszamy do oglądania.
18 LIS 2015

Pasowanie Misów

We wtorek 18. listopada odbyło się święto Pasowania na Przedszkolaka w grupie Misiów. Maluchy zaśpiewały piosenki i zatańczyły dla rodziców pokazując czego już nauczyły się w przedszkolu. Następnie pani dyrektor pasowała kazdego Misia na przedszkolaka i wręczyła dzieciom pamiątkowe dyplomy i prezenty. Przedszkolaki były bardzo podekscytowane wyniosłą atmosferą, na koniec dzieci otrzymały gromkie brawa. Po słodkim poczestunku dzieci zatańczyły jeszcze z rodzicami. Zapraszamy do galerii zdjęc.
15 LIS 2015

Balonowe zabawy w grupie Kubusiów

W piątek 13. listopada grupę Kubusiów Puchatków odwiedziła wolontariuszka Marcelina, która przygotowała dla dzieci kolorowe balony z których skręcała dla dzieci różne zabawki. Najpopularniejsze były miecze i pieski. Dzieciom bardzo podobały się balonowe wygibasy. Zapraszamy do galerii zdjęć a wolontariuszce bardzo dziękujemy:)
6 LIS 2015

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKÓW

Pasowanie na przedszkolaka odbędzie się we wtorek (17. listopada) o godz. 15.30 w grupie MISIÓW.
w czwartek (19. listopada) o godz. 15.30 w grupie KUBUSIÓW PUCHATKÓW
Zapraszamy wszystkich rodziców dzieci z tych grup:):)
6 LIS 2015

Teatrzyk w MDKu

W poniedziałek dzieci z grupy Tygrysków, róliczków i Kangurków wybrały się do Miejskiego Domu Kultury na spektakl opowiadający o zasadach poruszania się na drodze. Dzieci aktywnie uczestniczyły w spektaklu i dzięki temu mogły nauczyć się wielu ważnych rzeczy dotyczących bezpiecznego poruszania się po ulicach. Zapraszamy do galerii.
6 LIS 2015

Gimnastyka Tygrysków

W każdym tygodniu Tygryski przebierają się w stroje do gimnastyki i wraz z panią Marzenką ćwiczą, trenują i swietnie się bawią. Są to jedne z ulubionych zajęć dzieci, podczas których mogą się wyskakać i wybiegać, a przy okazji ćwiczą mięsnie, sprawnosć fizyczną i koordynację ruchową. Zapraszamy do galerii.
6 LIS 2015

Wyjscie na cmentarz

W piątek przed Dniem Wszystkich Swiętych dzieci z grupy Tygrysków wraz z paniami udały się na cmentarz, zapaliły znicze przyniesione ze sobą, a pani nauczycielka opowidalała im o tradycjach odwiedzania zmarłych na cmentarzu. Więcej zdjęć zobaczyć można w galerii zdjęć.
30 PAŹ 2015

Jesienne zabawy

We wtorek 27.10. Kubusie Puchatki wspólnie z Tygryskami odkrywały w ogrodzie uroki jesieni. Przepiekny dywan z lisci nastroił ich do tworzenia kolorowych bukietów.
23 PAŹ 2015

Zwierzątka u Króliczków

W tym tygodniu tematem przewodnim w grupie Kroliczków były zwierzątka domowe. Z tej okazji dzieci mogły przynosić do przedszkola swoich małych pupili, dzięki temu przedszkolaki mogły sami doswiadczyc tego jak należy opiekować się zwierzętami. Miny Króliczków mówią same za siebie, co zobaczyć mozna w galerii zdjęć. zapraszamy do oglądania