Aktualności

25 MAR 2016

Wesołych Świąt Wielkanocnych!

Z okazji Świąt Wielkanocnych składamy szczere życzenia pokoju, wiary i miłości, by nadchodzący czas był przepełniony spotkaniami z rodzina i odpoczynkiem, który doda sił i zmotywuje do podejmowania kolejnych wyzwań, a nadchodząca wiosna wypełni słońcem Państwa życie osobiste i zawodowe.

                                                                                  
21 MAR 2016

Pierwszy dzien wiosny

Pierwszy dzień kalendarzowej wiosny obchodziliśmy bardzo hucznie:) Wszystkie dzieci z przedszkola wyszły na ulice naszego miasta i wiwatowały Wiośnie, pod hasłem: Witaj Wiosno, żegnaj Zimo! zaprosiliśmy Panią Wiosnę do naszego miasta. Oby krzyki dzieci pomogły i prawdziwa słoneczna wiosna już była z nami.
20 MAR 2016

Urodzinki Michałka

Zapraszamy do galerii zdjęć gdzie zobaczyc można zdjęcia z urodzin Michałka. Dziękujemy za pyszny tort i życzymy Michałkowi dużo zdrowia, radości i samych wesołych zabaw nie tylko w przedszkolu. :)
20 MAR 2016

Magik- iluzjonista

W środę w naszym przedszkolu odbył się wystep iluzjonicy. Pokazywał on prawdziwe magiczne sztuczki które bardzo rozbawiły dzieci. Przedszkolaki brały udział w niektórych sztuczkach, co bardzo im się podobało. Uśmiechnięte buzie dzieci świadczą, że ten pokaz był naprawdę bardzo udany. Zapraszamy do galerii zdjęć.
20 MAR 2016

Kubusie robię sałatkę owocową

W piątek 18.03.2016r. dzieci z grupy Kubusie samodzielnie przygotowały sałatkę owocową. Zajęcia bardzo podobały się dzieciom, miały ubrane specjalne fartuszki i czapki, kroiły banany, jabłka, gruszki, kiwi i wiele innych owoców. Dzieci dowiedziały się że należy jeść owoce ponieważ jest w nich dużo witamin. Kubusie oczywiście ze smakiem zjadły sałatkę i już nie mogą doczekać się kolejnych kuchennych zajęć. zapraszamy do galerii zdjęć
16 MAR 2016

Konkurs ekologiczny

W grupach ,,Kangurki" i ,,Tygryski" przeprowadzono konkurs o tematyce ekologicznej. Prz\eprowadzone zajęcia oraz prezentacje filmowe miały na celu poszerzenie swiadomosci dzieci, że czystosc srodwiska zależy od każdego z nas. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na temat ochrony srodowiska, segregacji odpadów i recyklingu. Laureatami konkursu zostali: w grupie Kangurków Zosia Gawdzik, a w grupie Tygrysków Hubert Bober. Główną laureatką konkursu została Zosia Gawdzik.
14 MAR 2016

Teatrzyk

W środę nasze przedszkole odwiedziła grupa teatralna, przedstawili oni historię nieco niegrzecznej królewny. Bajka oczywiście miała dobre zakończenie, z takich opowieści dzieci czerpią naprawdę wiele przyjemności, aktywnie uczestniczą w przedstwieniu i uczą się dobrych zachowań. Zapraszamy do galerii zdjęć.
14 MAR 2016

Tygryski na zajęciach

Tygryski podczas zajęć w przedszkolu wkładają dużo pracy w zadania które mają wykonać, potrafią współpracować i zgodnie się bawić. W końcu to już starszaki:) Zapraszamy do galerii zdjęć.
14 MAR 2016

Misie sadzą nasionka

Msie już przygotowują się do wiosny. Dzisiaj razem z paniami zasiały do doniczek nasionka i codziennie będą je podlewać, a my z niecierpliwością czekamy aż wyrosną. zapraszamy do galerii zdjęć.
2 MAR 2016

Kubusie w Kosmosie

W tym tygodniu grupa Kubusie Puchatki omawia temat związany z Kosmosem, dzieci z ciekawością dowiadują się o układzie słonecznym, planetach, gwiazdach i innych ciałach niebieskich. Z tej okazji w naszej sali zagościła rakieta kosmiczna, dzieciom z tak bogatą wyobraźnią naprawdę nie wiele potrzeba do szczęścia. zapraszamy do galrii zdjęć.
12 LUT 2016

Kubusie robią walentynki dla rodziców

Kubusie z okazji zbliżających się walentynek zrobiły dla swoich ukochanych rodziców laurki. Zapraszamy do galerii zdjęć.
12 LUT 2016

Króliczki dla rodziców

W czwartek 10.02.2016r. w grupie Króliczków odbyło się zimowe przedstawienie w wykonaniu dzieci, Króliczki zaprosiły swoich rodziców na ten występ, dzieci śpiewały, recytowały wierszyki i zatańczyły zimowy taniec. Wszyscy byłi zachwyceni występem naszych 4-latków. zapraszamy do galerii zdjęć.
10 LUT 2016

Rekrutacja

Drodzy Rodzice!
Rozpoczynamy rekrutację dzieci na rok szkolny 2016/2017.
Wszystkie informacje związane z rekrutacją:
-harmonogram rekrutacji,
-oferta edukacyjna,
-karta zgłoszeniowa (do pobrania),
znajdąja się w dziale NASZE PRZEDSZKOLE, w zakładce REKRUTACJA.
Karty zgłoszeniowe można pobrać również u derektora przedszkola.
9 LUT 2016

Zebranie z rodzicami

Drodzy Rodzice,
w czwartek 11.02.2016 zapraszamy do przedszkola rodziców dzieci z gr Misie, na godz 15.15. odbędzie się zebranie na którym poruszone zostaną sprawy bierzące dotyczące dzieci. a we wtorek 1.03. również na godz 15,15 zapraszamy rodziców dzieci z gr Kubusie Puchatki
9 LUT 2016

Bal Karnawałowy

W czwartek odbył się Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu, wszystkie dzieci tego dnia wyglądały uroczo, a przedszkole zamieniło się w krainę baśni. Były wspólne tańce, zabawy i konkursy. Dzieci wspaniale bawiły się, co widać na ich uśmiechniętych buziach. Zapraszamy do galerii zdjęć.
9 LUT 2016

Urodzinki Antosia

Antos ma już 4 latka, w galerii zdjęć zobaczyć można zdjęcia z imprezy urodzinowej naszego Kubusia Puchatka:) życzymy mu dużo zdrówka i spelnienia wszystkich dziecięcych marzen:):):)
27 STY 2016

Kolorowe kanapki

27 stycznia Misie i Kubusie Puchatki samodzielnie przygotowywali sobie śniadanie. Jak prawdziwi kucharze maluchy ubrały się w fartuszki i czapki kucharskie. Dzieci smarowały kanapki masłem i zajadały to co lubią najbardziej, każdy mógł wybrać to na co ma ochotę. takie zajęcia sprawiają dzieciom wiele radości, a co najważniejsze wszystkie tależe były puste, a więc dzieciom wszystko bardzo smakowało. zapraszamy do galerii zdjęć.
25 STY 2016

dzień Babci i Dziadka w gr Tygrysków

Dzisiaj 25 stycznia dzieci z gr Tygryski zaprosiły swoje babacie i dziadków na uroczystość z okazji ich święta. Dzieci bardzo odważnie wystąpiły z piosenkami i przedstawieniem Jasełkowym. Dzieci podarowały babciom prezenty i wszyscy wspólnie zasiedli do słodkiego poczęstunku. zapraszamy do galrii zdjęć.
25 STY 2016

Misie w kuchni

W tym tygodniu w grupie Misióe omawiany jest krąg tematyczny związany ze zdrowym odżywianiem, z tej okazji Maluszki odwiedziły przedszkolną kuchnię i zobaczyły na czym polega praca kucharek. zapraszamy do galerii zdjęć.
23 STY 2016

Zimowe przedstawienie dla babci i dziadka

dzieci z gr Króliczki przygotowały dla swoich babć i dziadków z okazji ich święta zimowe przedstawienie. Dzieci przebrane w kostiumy króliczków, sopelków i gwiazdeczek zaśpiewały piosenki, zatańczyły i wyrecytowały piękne wierszki. Dzieci wręczyły dziadkom prezenty, a po słodkim poczęstunku był czas na wspólne zabawy i tańce.