Przedszkolaki w Ekoparku

5 CZE 2013

Przedszkolaki w Ekoparku
Dzisiaj wszystkie przedszkolaki pojechały na wycieczkę do "Ekoparku Szarlota" koło Ko¶cierzyny. Od samego rana wszystkim towarzyszył znakomity nastrój i podekscytowanie. Centrum zabaw znajdowało się w pięknej miejscowo¶ci usytuowanej z dala od miejskiego hałasu, otoczonej lasem. Dzieci z ogromnym entuzjazmem korzystały z dostępnych w Centrum Zabaw zjeżdżalni, basenów z piłeczkami, trampoliny czy dmuchanych kul wodnych. Dodatkow± atrakcj± było mini zoo. Po kilkudziesięciu minutach, nawet najsilniejszym z nas, zaczęło brakować sił, dlatego też zrobili¶my sobie krótk± przerwę na frytki i sok. Czas spędzony na ¶wietnej zabawie upłyn±ł bardzo szybko. Dzieci wróciły z wycieczki bardzo zadowolone, pełne niezapomnianych wrażeń i emocji. Zapraszamy do obszrenej galerii zdjęć.