Święto Rodziny

4 CZE 2013

Święto Rodziny
Nasze przedszkolaki świętując Dzień Mamy i Taty jako Dzień Rodziny, zaprosiły swoich rodziców do BCK na uroczystą galę, podczas której wszystkie grupy zaprezentowały swój program artystyczny. "Misie" przedstawiły taniec "Siedmiokroczek" i wiersze, "Króliczki" wystąpiły jako kowboje w tańcu kowbojskim, "Tygryski" zachwyciły deszczowym tańcem w płaszczach przeciwdeszczowych i kolorowych kaloszach, natomiast "Kangurki" i "Kubusie Puchatki" wystąpiły jako zespól "Skórce" w strojach kaszubskich. Na koniec swojego występu zaśpiewały wzruszajacą piosenkę "Jesteśmy jedną rodziną". Po każdym z występów rodzice otrzymywali od swoich dzieci upominki własnoręcznie przez nie wykonane. W przerwach między występami grup wszyscy zebrani goście śpiewali piosenkę przewodnią "Co rodzinka, to rodzinka" oraz bawili się przy krótkich zabawach-rymowankach. Jako ostatnia popis swoich umiejetności dała Szkółka Tańca i Ruchu "Fantazja", która odwiedza nasze przedszkole w każdy poniedziałek. Przedszkolaki rozbawiły publiczność tańcem do piosenki "Gangam Style" i "Ja uwielbiam ją" zespołu Weekend, porywając publiczność do zabawy. Chcielibyśmy co roku wzruszać w ten sposób rodziców i dziękować im za ich miłość. Zapraszamy do galerii zdjęć.