"Kubusiowa" Sałatka

12 KWI 2013

"Kubusiowa" Sałatka
"Kubusie Puchatki" ubrane w kolorowe fartuszki i chusteczki, uzbrojona w deski i noże zasiadła w swojej sali do krojenia owoców. Wszyscy w skupieniu obierali i siekali z wielkim zapałem. dbajac jednoczesnie o to, by w sałatce nie znalazły się rowniez "paluszki". Po doprawieniu salatki sokiemz cytryny i cukrem pudrem, Helenka z Kamil± wymieszały owoce w ogromnej misce. Najsilniejsi chłopcy z grupy chętnie złapali za ręczny mikser, aby ubić ¶mietanę. Po ciężkiej pracy przyszedł czas na degustację. Sałatka była wysmienita,a ponieważ rodzice tak szczodrze obdarowali nas owocami, poczęstowali¶my ni± rownież Pania Dyrektor i Panie Kucharki. Walory samkowe tak przypadły do gustu paniom, że stwierdziły iż chętnie zatrudniłyby "Kubusie Puchatki" w przedszkolnej kuchni odkrywaj±c w niektórych dzieciach talenty kulinarne.