W sklepie zoologicznym

5 MAR 2013

W sklepie zoologicznym

W piątek 1.03 grupa „Tygryski” wybrała się na wycieczkę do sklepu zoologicznego. Na miejscu czekała na nas pani sprzedawczyni, która miło nas powitała i zapoznała ze zwierzętami w sklepie. Największe zainteresowanie dzieci wzbudziły klatki z gryzoniami: chomikami, świnkami morskimi oraz królikami. Dużą ciekawość wzbudziły akwaria wypełnione najróżniejszymi rybami i roślinami, a także klatki z papugami. Przedszkolaki z zainteresowaniem obejrzały różne akcesoria potrzebne właścicielom zwierząt, jak karma, witaminy, zabawki, miski, smycze a nawet ubrania. „Tygryski” wraz z panią kupiły również  pokarm dla rybek i żółwi, które mieszkają w przedszkolu. Czas w sklepie zoologicznym upłynął nam miło i pouczająco. Zapraszamy do galerii zdjęć.