To był bal...

1 LUT 2013

To był bal...

 

"W karnawale same bale, przedszkolaki bawi± się wspaniale". Pod takim haslem w pi±tek 1 lutego odbył się w naszym przedszkolu wielki bal karnawałowy. Od samego rana słychać było gło¶n± muzykę, która zachęcała do tańca. Podstawowym atrybutem tej imprezy były ciekawe przebrania wszystkich uczestników, łacznie z personelem przedszkola. Na balu pojawili się zatem piraci, wojownicy ninja, księżniczki, policjanci, kowboje, rycerze, biedronki i pszczółki, spidermans i oczywi¶cie monster high. 

W przerwie pomiędzy tańcami dzieci uczestniczyły w konkursach przygotowanych przez swoje panie. Jedn± z atrakcji tego dnia był występ MAGIKA, który wywołał u wszystkich wiele rado¶ci i emocji. To były prawdziwe czary - na sali pojawiły się białe gołębie, a nawet królik. Oklaskom nie było końca.  Potem przy dĽwiękach znanych hitów wszyscy poszli w tany. O wspaniał± oprawę muzyczn± zadbał DJ - pan Adam. Zabawa była wy¶mienita!                                                 

"Tańce, konkursy i ¶piew mogłyby trwać do rana, lecz niestety zmęczyła się nasza ferajna kochana". Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć.