Jasełka i Wigilia

21 GRU 2012

Jasełka i Wigilia

Czwartek 20 grudnia był dniem pełnym wrażeń i niespodzianek dla dzieci. Zaraz po śniadaniu na pięknie przystrojonej sali "Kangurków" odbył się koncert kolęd pt."Święta tuż tuż". Pięknie śpiewający aniołek zapraszając dzieci do wspólnego śpiewania, wprowadził świąteczny nastrój zbliżających się świąt. Po koncercie przyszedł niespodziewany gość- Święty Mikołaj z prezentami. Dzieci przywitały Mikołaja pięknymi piosenkami oraz wierszykami. Mikołaj odwiedził potem poszczególne grupy na salach, aby zrobić z dziećmi pamiątkowe zdjęcia. Po obiadku znów spotkaliśmy się razem, aby przeżyć magię Świąt Bożego Narodzenia oglądając Jasełka w wykonaniu grupy "Kangurków". Nie zabrakło również wspólnej Wigilii, dzielenia się opłatkiem i składania sobie życzeń. Każda grupa na swojej sali zasiadła do świątecznego stołu zajadając smakołyki. Dzieci rozeszły sie do domu z prezentami, szczęśliwe i z uśmiechem na twarzy.