Wycieczka do biblioteki

20 LIS 2012

Wycieczka do biblioteki
W środę 14 listopada "Tygryski" odwiedziły Bibliotekę Miejską. Na taką samą wycieczkę udały się następnego dnia "Kangurki". Dzieci miały okazję obejrzeć bogaty księgozbiór przeznaczony specjalnie dla nich. Panie bibliotekarki opowiedziały w jaki sposób można zapisać się do biblioteki oraz jak z niej korzystać. Wędrując między pólkami pełnymi książek opowiadały o tym, jak należy zachować się w takim miejscu oraz jak szanować książki. W nagrodę za piękne zachowanie Pani Asia wystąpiła w roli aktora i przedstawiła dzieciom w teatrzyku "Bajkę o trzech świnkach". Dzieci usłyszały również o "sali bajkowej" i o książkach, z których można korzystać tylko w tym pomieszczeniu. Przedszkolaki z wielkim zainteresowaniem wsłuchiwały się w opowieści obu pań bibliotekarek, co doskonale widać na zdjęciach :-) Zapraszamy więc do galerii.