Listonosz gościem w naszym przedszkolu

30 PAŹ 2012

Listonosz gościem w naszym przedszkolu

Kolejnym gościem, który odwiedził grupę „Tygryski”, był miejscowy listonosz- Pan Rafał Zieliński - tata Patryka. Jego wizyta zbiegła się z naszym  tematem dydaktycznym „Kolorowe listy”. Podczas spotkania dzieci mogły zapoznać się z pracą listonosza. Rozmawiając z gościem, dzieci zrozumiały znaczenie znajomości własnego adresu, utrwaliły także znajomość swojego imienia i nazwiska. Ciekawość maluchów wzbudziła oczywiście wielka torba listonosza i to, co się w niej znajduje. Widząc zaciekawienie dzieci, pan listonosz zademonstrował jej zawartość. Okazało się, że torba jest pełna cukierków, które Pan Rafał przyniósł dla przedszkolaków. To nie był jedyny prezent. Pan listonosz zostawił w naszym kąciku tematycznym „Poczta” wiele rekwizytów. W podziękowaniu za miłą wizytę „Tygryski” wręczyły Panu listonoszowi pamiątkowy dyplom. Zapraszamy do galerii zdjęć.