Pasowanie na przedszkolaka w grupie

9 LIS 2012

Pasowanie na przedszkolaka w grupie
W czwartek 8 listopada w naszym przedszkolu przeżywaliśmy wspólnie z grupą \"Misie\" uroczystość \"Pasowania na przedszkolaka\". Był to szczególny dzień dla dzieci, które we wrześniu rozpoczęły edukację w naszym przedszkolu. To również ich pierwszy publiczny występ przed tak liczną publicznością. Podczas uroczystości \"Misie\" zaprezentowały swoje umiejętności, które zdobyły przez pierwsze dwa miesiące. Śpiewały piosenki, recytowały wierszyki, a nawet tańczyły. Musiały także wykonać zadania, które przygotowała Pani Beatka.
Po części artstycznej nastąpił  akt pasowania, czyli uroczyste przyrzeczenie oraz dotknięcie wielką, kolorową kredką. Na pamiątkę tego wydarzenia dzieci otrzymały pamiątkowy dyplom, odznakę oraz kuferek pełen słodkich niespodzianek, ufundowanych przez Radę Rodziców. Zapraszamy do galerii zdjęć na fotorelację z uroczystości.