Rekrutacja dzieci do przedszkola

12 STY 2021

Rekrutacja dzieci do przedszkola
Szanowni Rodzice.
Rozpoczęli¶my rekrutację dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2021/2022.
W zakładce "Nasze przedszkole" znajdziecie Państwo informacje na temat rekrutacji i jej harmonogramu, jak również formularz karty zgłoszenia do pobrania. Kartę zgłoszenia do przedszkola można również odebrać w placówce. Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku od 2,5 do 6 lat. Pracujemy od poniedziałku do pi±tku w godz. od  6.30 do 16.30 przez 12 miesięcy. Posiadamy własn± kuchnię, gdzie przygotowujemy posiłki dla dzieci (¶niadanie, obiad z dwóch dań oraz podwieczorek).
Karty zgłoszeń do przedszkola przyjmujemy do 15 marca 2021r. W razie jakichkolwiek pytań jeste¶my
do Państwa dyspozycji w placówce lub  pod numerem telefonu 500 360 856. Można sie również skontaktować przez e-mail: kontakt@przedszkolemisiapuchatka.pl.

Zapraszamy!!!