Sprzątanie swiata

29 KWI 2015

Sprzątanie swiata
W piatek 24 kwietnia dzieci z naszego przedszkola włączyły się do Akcji ,,Sprzątania Ziemi". Tego dnia w przedszkolu zostały przeprowadzone zajecia, które zainspirowały dzieci do dbania o nasze srodowisko. Nauczycielki szczególną uwagę zwróciły na segregowanie smieci i  ich recykling. Dzieci chętnie brały udział w zajęciach jednak największą atrakcją tego dnia było ,,Sprzątanie Ziemi" nad którym cały czas czuwały nauczycielki, dbajac o bezpieczeństwo dzieci. Przedszkolaki uzbrojone w rękawiczki i worki sprzątały okolice przedszkola. Następnie dzieci wraz z paniami udały się do miejsca, w którym można było tego dnia oddać niepotrzebną makulaturę, nasze przedszkolaki przyniosły jej tak dużo, że w zamian otrzymalismy aż 16 drzewek i krzewów, które już zasadzilismy na terenie naszego placu zabaw. Więcej zdjęc w galerii.