Rekrutacja dzieci do przedszkola na rok szkolny 2015/2016

20 MAR 2015

Komisja Kwalifikacyjna, po sprawdzeniu prawidłowo¶ci wypełnionych kart  i sprawdzeniu wniosków dzieci aktualnie uczęszczaj±cych, z rejestrem  i wykazem uczęszczania w dziennikach zajęć oraz po dokładnej analizie przedłożonych kart, podjęła decyzję w sprawie rekrutacji dzieci w oparciu o  Regulamin Rekrutacji dzieci do Przedszkola Niepublicznego „Mi¶ Puchatek” w Bytowie  na rok szkolny 2015/2016;  - zakwalifikowała do Przedszkola następuj±ce dzieci:

ROK URODZENIA 2009
1. Bober Hubert                        
2. Dyks Mateusz        
3. Kuzio Ariel        
4. Wałdoch Jan                    
            
ROK URODZENIA 2010

1. Baranowski Borys                        
2. Brucki Julian                                        
3. Cepak Julia                             23. Piankowski Michał
4.Chmielewska Hanna                 24. Piechowski Cezary
5. Chojnacka Nadia                     25. Piechowski Szymon
6. Cichosz-Klafka Zofia                26. Płotka Nikola
7. Cybula Leon                            27. Polzenius Igor
8.Dębski Ignacy                          28. Rychter Maja
9.Gawdzik Zofia                          29. Schmidt Nikola
10.Gliwa Oliwia                           30. Sylka Szymon
11.Gostkowska Julia                    31. Szymańska Karolina
12.Kwiatkowski Piotr                    32. Szymczyk Nadia
13.Lewański Szymon                    33. ¦lepy Michał
14.Malek Łukasz                          34. Tomaszewska Sonia
15.Malotka Magdalena                  35. Trzebiatowski Ksawery
16.Mendela Antoni                       36. Trzebiatowska Michalin
17.Mularczyk Szymon                  37. Turzyńska Maja
18.Pacyno Marcelina                    38. Turzyńska Matylda
19.Paszki Daria                           39. Wałdoch Dawid
20.Paszki Oskar                          40. Wiatrowska Aleksandra
21.Pawłowska Magdalena             41. Wirkus Julia
22.Perszewski Oliwier                  42. Żarska Jagoda
                                                 43. Żmuda Trzebiatowski Adrian
                        
ROK URODZENIA 2011

1.Cichosz Alicja                               18. Mazurkiewicz Anna
2.Gierszewska Aleksandra                19. Medwid Franciszek
3.Głód-Gruchała Jakub                     20. Mendela Emilia
4.Hinc Plata Szymon                        21. Pierwieniecki Dominik
5.Jaszewski Tymoteusz                    22. Popowicz Igor            
6.Klimowicz Paweł                           23. Rychter Michalina
7.Kloskowski Jakub                         24. Syldatk Zuzanna
8.Kołaszewski Hubert                      25. Szczepanik Hubert
9.Krefft Bartosz                              26. Typa Blanka
10.Krzemianowski Maciej                 27. Walloch Lidia
11.Kulig Bartosz                             28. Wójcik Tomasz
12.Kurkowska Michalina                  29. Von Wysocki Kacper
13.Lemańczyk Maksymiian              30. Zieman Piotr
14.Lenc Bartosz                             31. Zmaczyńska Amelia
15.Le¶niak Samuel                    
16.Ło¶ Piotr                        
17.Maszluch Szymon

                  
            ROK URODZENIA 2012
               1. Borysiuk Aleksandra                       17. Pufelski Piotr
               2. Borzyszkowski Mikołaj                    18. Reschke Tomasz
               3. Gierszewska Julia                           19. Rogala Michalina
               4. Janikowska Patrycja                       20. Schmidt Oskar
               5. Kaszubowski Michał                        21. Somionka Julian
               6. Kuczkowski Norbert                        22. Stoltmann Michał
               7. Ku¶ Antoni                                     23. Szutenberg Aleksandra
               8. KuĽnicki Adam                               24. Szymańska Anna
               9. Lewański Tomasz                           25. Tomaszewska Lena
             10. Lublewski Kornel                            26.Trzebiatowska Antonina
             11. Łosiński Jan                                   27. Wałdoch Aleksandra
             12. Myszke Elżbieta                             28. Wiercigroch Lena
            13. Ossowski Oskar                              29. Witek Ignacy
            14. Pacyno Martyna                              30. Zaborowska Zofia
            15. Pituch Maciej                                  31. Zagdan Piotr
            16. Przygoda Konrad                            32. Ziemacki Maciej                    

ROK URODZENIA 2013

1.Gliszczyńska Karolina
2.Krakowska Nina
3.Kujawski Gabriel
4.Kujawski Wiktor
5.Wójcik Natalia