Święto pieczonego ziemniaka

7 PAŹ 2014

Święto pieczonego ziemniaka
We wtorek główną atrakcja w naszym przedszkolu był ziemniak. W tym dniu odbyło się w przedszkolu święto pieczonego ziemniaka, ziemniak był inspiracją do zabaw i  konkursów, przez co cały dzień był ,,ziemniaczany". Na dzieci czekały ziemniaczane konkurencje: bieg z ziemniakiem na łyżce, szukanie ziemniaków schowanych w sali, robienie ziemniaczanych pieczątek, rzut ziemniakiem do celu i wiele innych. Dzieciom sprawiało to nie lada frajdę. Przedszkolaki tworzyly ,,Ziemniaka Cudaka", inne malowały ziemniaczane rodzinki. Pomysłowości w pracach nie brakowało. Najwiekszą jednak atrakcją był piknik na placu przedszkolnym gdzie wszystkie dzieciaki ze smakiem zajadały pieczone ziemniaki przygotowane przez panie kucharki. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.