Uroczyste pożegnanie starszaków

25 CZE 2014

Uroczyste pożegnanie starszaków
Dnia 25 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczysto¶ć z okazji zakończenia edukacji przedszkolnej przez naszych starszaków uczęszczaj±cych do grupy "Kangurki" oraz  dzieci z grupy "Tygryski", które od wrze¶nia rozpoczn± naukę w szkole . Zakończył się pierwszy etap ich  edukacji.  Tradycj± stało się również pożegnanie grupy najstarszej przez dzieci młodsze . Po ¶niadaniu wystapiły z programem pożegnalnym  dzieci z grupy "Króliczki" za co bardzo dziękujemy. Wszystkie dzieci za swoje tańce i recytacje otrzymywały gromkie brawa. Po południu nast±piło uroczyste spotkanie z rodzicami. Absolwenci naszego przedszkola pięknie zatańczyli poloneza, a potem wyst±pili w pożegnalnej akademii. Przy wspólnym ¶piewie do piosenki Maryli Rodowicz "Ale to już bylo" popłynęła niejedna łza. Zapraszamy do galerii zdjęć.