Święto Rodziny

9 CZE 2014

Święto Rodziny

Nasze przedszkolaki kolejny juz raz świętując Dzień Mamy i Taty jako Dzień Rodziny, zaprosiły swoich rodziców do BCK na uroczystą galę, podczas której wszystkie grupy zaprezentowały swój program artystyczny. "Misie" i "Kubusie Puchatki"przedstawiły taniec "Grozik" i "Stary niedzwiedz mocno śpi" w wersji rockowej, "Króliczki" wystąpiły jako kwiaty, recytując piękne wiersze, "Tygryski" zachwyciły kuchennym tańcem w fartuszkach czapkach kucharskich, natomiast "Kangurki"  wystąpiły jako zespól "Skórce" w strojach kaszubskich.Po każdym występie rodzice otrzymywali od swoich dzieci upominki własnoręcznie przez nie wykonane. W przerwach między występami grup wszyscy zebrani goście śpiewali piosenkę przewodnią o wesołej rodzince . Chcielibyśmy co roku wzruszać w ten sposób rodziców i dziękować im za ich miłość. Zapraszamy do galerii zdjęć.