Wycieczka na komisariat policji

16 MAJ 2014

Wycieczka na komisariat policji
Dzisiaj przedszkolaki z grupy „Króliczki” wybrały się na wycieczkę na komisariat policji. Na miejscu spotkały się z panem policjantem Michałem Gawrońskim, który oprowadził dzieci po budynku komisariatu i opowiedział o trudnej i niebezpiecznej pracy w tym zawodzie. Była to dobra okazja, aby przypomnieć sobie zasady bezpiecznego poruszania się w ruchu drogowym. Pan Michał opowiedział  o sytuacjach zagrażaj±cych bezpieczeństwu i doradzał jak należy się zachować. Było także wiele atrakcji, przedszkolaki mogły z bliska przyjrzeć się jak wygl±da radiowóz, również od ¶rodka. Wyj±tkowych wrażeń dostarczyło dzieciom "tymczasowe" zatrzymanie grupy w areszcie. Serdecznie dziękujemy panu Michałowi Gawrońskiemu za zaproszenie. Zapraszamy do galerii zdjęć.