Bal karnawałowy

9 LUT 2014

Bal karnawałowy

"W karnawale same bale, przedszkolaki bawi± się wspaniale". Pod takim haslem w pi±tek 7 lutego odbył się w naszym przedszkolu wielki bal karnawałowy. Od samego rana słychać było gło¶n± muzykę, która zachęcała do tańca. Podstawowym atrybutem tej imprezy były ciekawe przebrania wszystkich uczestników, łacznie z personelem przedszkola. Na balu pojawili się zatem piraci, wojownicy ninja, księżniczki, policjanci, kowboje, rycerze, biedronki i pszczółki, spidermans i oczywi¶cie monster high. W przerwie pomiędzy tańcami dzieci uczestniczyły w konkursach przygotowanych przez swoje panie. Jedn± z atrakcji tego dnia była grupa animatorów, która wywołała u wszystkich wiele rado¶ci i emocji. Oprócz zabaw i tanecznych kroków przy dĽwiękach znanych hitów, niespodziankę sprawił Mikołaj , który tańczył break danca. Zabawa była wy¶mienita! Zapraszamy do obszernej galerii zdjęć.