Dzień Babci i Dziadka

14 STY 2014

Dzień Babci i Dziadka
Święto Babci i Dziadka już od wielu lat wpisane jest w kalendarz uroczystości przedszkolnych w naszej placówce. Jest to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.
Ta wspaniała impreza w naszym przedszkolu odbywa się przez cały tydzień, każdego dnia u innej grupy. Dzieci pod kierunkiem wychowawców zaprezentowały piękny program artystyczny. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa kierowane pod ich adresem. Wnuczęta piosenką i wierszem wyraziły wielką miłość i szacunek dla babć i dziadków oraz podziękowały za ciepło i dobroć, które otrzymują od nich każdego dnia. Dziadkowie gorąco oklaskiwali występy, a niejednemu z nich zakręciła się w oku łza.
Dzieci złożyły babciom i dziadkom najserdeczniejsze życzenia, wręczając im własnoręcznie wykonane laurki i upominki, a następnie zaprosiły gości na słodki poczęstunek. Wszystkim Babciom, wszystkim Dziadkom życzymy zdrowia, pomyślności, uśmiechów na co dzień i duuu...żo radości! Niech żyją długi czas i zawsze kochają nas!