Rekrutacja na rok szkolny 2014/2015

7 STY 2014

Szanowni Rodzice.
Rozpoczynamy zapisy do naszego przedszkola na rok szkolny 2014/2015. W dziale "Nasze Przedszkole" znajdziecie Państwo zakładkę "Rekrutacja". W tym miejscu zamie¶cili¶my "Regulamin rekrutacji dzieci do Przedszkola Niepublicznego Mi¶ Puchatek w Bytowie na rok szkolny 2014/2015", w którym zawarte s± podstawowe informacje dotycz±ce terminów składania "Kart zgłoszeń" oraz terminu, w którym komisja rekrutacyjna dokona kwalifikacji dzieci do przedszkola.
W tym miejscu znajdziecie Państwo również formularz "Karty zgłoszenia" do pobrania. Karty można  odebrać osobi¶cie w sekretariacie przedszkola. Je¶li maj± Państwo pytania zapraszamy do naszego przedszkola, chętnie służymy pomoc±. Mamy nadzięję, że przedstawiona przez nas oferta edukacyjna zaspokoi Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

Dyrektor Przedszkola
                                                                                           Katarzyna Kozłowska