Pasowanie na przedszkolaka

5 LIS 2013

Pasowanie na przedszkolaka

Dzisiaj w naszym przedszkolu w grupie "Misie" odbyła się uroczysto¶ć pasowania na przedszkolaka najmłodszych dzieci. Dla niektórych z nich był to pierwszy tak ważny i poważny debiut. Jednak z u¶miechami na twarzach dzieci recytowały wierszyki i ¶piewały piosenki otrzymuj±c od rodziców gromkie brawa. Zanim złożyły uroczyst± przysięgę wykonały kilka zadań: pokazały, że umiej± wspólnie sprzatać zabawki, że s± wygimnastykowane. Następnie pani dyrektor za pomoc± „czarodziejskiej kredki"  dokonała uroczystego „aktu pasowania". Każdy nowo przyjęty przedszkolak otrzymał na pamiatkę tego ważnego wydarzenia "Puchatnik, czyli album przedszkolaka" i odznakę. Uwieńczeniem uroczysto¶ci był słodki poczęstunek. Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń zarówno dla dzieci jak i rodziców. Zapraszamy do obszernej fotorelacji w galerii zdjęć.