Dzień Edukacji Narodowej

14 PAŹ 2013

Dzień Edukacji Narodowej

Dziś w przedszkolu uroczyście obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji tradycyjnie przedszkolaki z grupy „Tygryski” przygotowały dla wszystkich pracowników program artystyczny. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności recytatorskie, wokalne oraz taneczne. Wszyscy pracownicy otrzymali prezenty wykonane przez dzieci.  Na koniec zrobiło się bardzo słodko, wszystkie dzieci zajadały pyszne niespodzianki.

Przedszkole jest miejscem, gdzie odkrywane są zdolności i dzięki pracy wykwalifikowanej kadry pedagogicznej są one odpowiednio kształtowane. Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowe święto przypominające o szczególnym posłannictwie Tych, którzy te działania urzeczywistniają swoją codzienną pracą.  Życzę wszystkim pracownikom Przedszkola "Miś Puchatek"  takich myśli i marzeń, które dają się urzeczywistnić, pięknych i szlachetnych pomysłów, które podszeptuje serce; cierpliwości i wrażliwości.

Dyrektor Przedszkola

Katarzyna Kozłowska