Spotkanie z prof.Edytą Gruszczyk-Kolczyńską

17 WRZ 2013

Spotkanie z prof.Edytą Gruszczyk-Kolczyńską
Prof.Edyta Gruszczyk-Kolczyńska, autorytet wśród pedagogów nauczania przedszkolnego i wczesnoszkolnego odwiedziła nasze miasto, zapraszając na konferencję, która opierała się o treści zawarte w najnowszej książce:"Dwulatki i trzylatki w przedszkolu i w domu. Jak świadomie je wychowywać i uczyć". Równocześnie jednak opowiedziała o znanej nauczycielkom rzeczywistości przedszkolnej. Przekazała wiedzę doświadczonego pedagoga. Mówiła, jak przygotować się do bardziej efektywnego wspierania w rozwoju, wychowania i nauki tak małych dzieci, aby było to jednolite oddziaływanie dorosłych w przedszkolu i w domu. Mamy nadzieję, że będziemy częściej mieli okazję uczyć się od tak znakomitego pedagoga-publicysty jakim jest Pani Edyta.