Aktualności

14 STY 2019

Rekrutacja dzieci do przedszkola

Drodzy Rodzice,
rozpoczęła się rekrutacja dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2019/20. Karty zgłoszeń przyjmowane będą w sekretariacie do dnia 25.03.2019r. W zakładce Nasze przedszkole znajdziecie Państwo informacje na temat rekrutacji, harmonogramu i zasad przyjęcia dzieci do przedszkola. Zamieszczony jest tam także formulasz karty zgłoszenia dziecka -do pobrania. Karty można również otrzymać bezposrednio u wychowawczyń grup  i w sekretariacie. Do przedszkola przyjmujemy dzieci w wieku 2,5 - 6 lat. W razie jakichkolwiek pytań jestesmy do Państwa dyspozycji w placówce przedszkola oraz pod nr tel 500- 360- 856.
 
Zapraszamy serdecznie !!!
10 WRZ 2018

ZEBRANIE Z RODZICAMI

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na zebranie ogólne z panią dyrektor. Obędzie się ono we wtorek 11.wrzesnia 208r. o godz 16.00 w sali kangurków. Po zebraniu zapraszamy wszystkich rodziców do sal dzieci, gdzie odbedą się zebrania z wywowawcami grup.
4 WRZ 2018

Nowy rok szkolny, powitanie przedszkola!

Wakacje dobiegły końca i przyszedł czas powrotu do przedszkola. Wraz z nowym rokiem szkolnym częsć naszych przedszkolaków awansowała do starszych grup, aby tam po wakacjach przywitać się z długo niewidzianymi koleżankami, kolegami i paniami. Szczególnie ciepło witamy nasze Misie, które po raz pierwszy przekroczyły próg przedszkola. Życzymy wam szybkiej adaptacji, mamy nadzieje, że wkrótce za drzwiami będzie słychać tylko smiech i wesołą zabawę. A wszystkim naszym przedszkolakom życzymy aby ten rok szkolny przyniósł ze sobą wiele nowych przygód, przyjaźni i radosci z nauki, beztroskiej zabawy i usmiechu od ucha do ucha.
17 STY 2018

Rekrutacja dzieci na rok szkolny 2018/2019

Drodzy Rodzice,
rozpoczynamy rekrutację dzieci do naszego przedszkola na rok szkolny 2018/2019. W zakładce Nasze przedszkole znajdziecie Państwo informacje dotyczące rekrutacji, ofertę edukacyjną naszego przedszkola a także do pobrania formularz karty zgłoszenia dziecka. Kartę zgłoszenia można otrzymać również u dyrektora przedszkola lub u dyżurującej nauczycielki. W razie jakichkolwiek pytań dotyczących rekrutacji jestesmy do Państwa dyspozycji w placówce przedszkola oraz pod nr telefonu 500-360-856.
14 PAŹ 2017

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Święta Dnia Edukacji Narodowej wszystkim pracownikom placówek oświatowych składamy życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślonści, życzymy aby nasza praca była nieustającą pasją i wyzwaniem. Niech trud w nią włożony przynosi wspaniałe owoce, przysparza szacunku i zachęca do ciągłego rozwoju.
12 PAŹ 2017

Witamy w nowym roku szkolnym 2017/18!!!

Witamy!!!!
Po długiej przerwie technicznej nasza strona internetowa nareszcie zacznie sprawnie funkcjonować, zapraszamy:)
10 STY 2017

Rekrutacja na rok 2017/2018


Drodzy Rodzice :

Rozpoczynamy rekrutację dzieci na rok szkolny 2017/2018.
Wszystkie informacje związane z rekrutacją :
harmonogram, oferta, karta zgłoszenia do przedszkola znajdziecie
 Państwo w dziale NASZE PRZEDSZKOLE w zakładce REKRUTACJA.
Karty zgłoszenia można pobrać również u dyrektora przedszkola.

Serdecznie zapraszamy !
15 LIS 2016

DZIEN PLUSZOWEGO MISIA

25.11.2016r. w naszym przedszkolu będziemy obchodzić " Święto Pluszowego Misia "
Podczas tego swieta przewidujemy w grupie " Kangurków" wspólne spotkanie wszystkich grup podczas którego p. Dyrektor przybliży dzieciom historię Święta Pluszowego Misia.
W trakcie tej uroczystosci przewidujemy:

- przemarsz poszczególnych grup
-zaprezentowanie swoich umiejętnosci artystycznych przed przedszkolną publicznoscią
-pasowanie nowo przyjetych dzieci na przedszkolaka
7 WRZ 2016

urodziny Michałka

Dnia 6.09.2016 Michałek z grupy " Króliczków" swietował swoje 4-te urodziny. Zyczymy mu dużo zdrowia i usmiechu na codzień. Zapraszamy do galerii zdjęć.
7 WRZ 2016

Zebranie z Rodzicami

SZANOWNI RODZICE !

Serdecznie zapraszamy na zebranie ogólne dotyczące organizacji pracy w roku szkolonym 2016/2017, które odbędzie się w poniedziałek  12 wrzesnia o godzinie 16:00. Po spotakniu ogólnym zapraszamy na spotkania z wychowawczyniami poszczególnych grup.
7 WRZ 2016

Teatrzyk o Jeżyku

Dopiero co rozpoczał się wrzesień a do naszego przedszkola przyjechała grupa teatralna z przedstawieniem o jeżyku. Dzieci bardzo chetnie uczestnicza w tego rodzaju atrakcjach, ktore pozytywnie wpłwaja na ich rozwoj. Zapraszamy do galerii zdjęć, gdzie zobaczyć mozna zdjęciach a na nich usmiechnięte buzie naszych przedszkolaków.
7 WRZ 2016

Pierwszy dzien maluchów

Przedszkolaki po wakacjach wróciły do przedszkola opalone i usmiechnięte, inne te które pojawiły się w przedszkolu po raz pierwszy były pełne obaw i niepewne tego co je czeka, równie dzielnie przekraczały próg przedszkola. Nawet jeżeli zdarzały się chwile tęsknoty, poleciały łezki to i tak wszyscy byli bardzo dzielni. I wam kochani rodzice dziękujemy za wsparcie i szybkie pożegnania. Zapraszamy do galerii zdjeć, gdzie zobaczyć mozna jak minał pierszy dzień Misiom.
7 WRZ 2016

Witamy w przedszkolu

Serdecznie witamy w nowym roku szkolnym. Czas wakacji i odpoczynku dobiegł końca. Przedszkole tętni życiem, a w salach słychać smiech dzieci. Wszyscy naładowani energią jestesmy gotowi do pracy. Mamy nadzieję że dzięki naszemy zaangażowaniu i Państwa wsparciu czas spędzony w przedszkolu będzie dla dzieci okresem pełnym zabaw i  pozytywnych emocji.
12 SIE 2016

ZAJĘCIA ADAPTACYJNE

Serdecznie zapraszamy wszystkie nowoprzyjęte dzieci wraz z rodzicami na zajęcia adaptacyjne do naszego przedszkola. Zajęcia odbywać się będą we wtorek 30.08 o godz. 15.30 i w środę 31.08. o godz. 15.30

1 LIP 2016

WAKACJE

Serdeczbnie życzymy aby nadchodzące wakacje były radosne, słoneczne, ciekawe, a przede wszystkim bezpieczne. By sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc i poznawaniu nowych przyjaźni. Życzymy aby wakacje były czasem zasłużonego i efektywnego wypoczynku, bysmy wszyscy mogli nabrać sił, zapału do pracy i wesołych zabaw w przedszkolu w kolejnym roku szkolnym.

                                                                                                    Dyrekcja i pracownicy przedszkola.
1 LIP 2016

Zakończenie starszaków

23.06. w naszym przedszkolu odbyła się uroczystosć pożegnania dzieci które od wrzesnia roczpoczną naukę w szkole. Dzieci ostatni raz w przedszkolu zaprezentowały swoje zdolnosci taneczne, wokalne i recytatorskie. Pani dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom dyplomy, nagrody i pożeganła się z dziećmi życząc im sukcesów w szkole. Po akademi dzieci i zaproszeni goscie zasiedli do poczęstunku. zapraszamy do galerii zdjęć.
28 CZE 2016

Wycieczka do praku dinozaurów

23. czerwca dzieci z grupy Tygryski i Kangurki odwiedziły Park Dinozaurów w Łebie. Była to naprawde udana wycieczka, pogoda dopisała i dzieci były bardzo zadowolone. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wygladały prawdziwe dinozaury i jak żyli ludzie pierwotni. Taka wycieczka była okazją nie tylko do zabawy ale także do zdobcia nowych i ciekawych informacji.
20 CZE 2016

Urodzinki Oli

w poniedziałek w grupie Kubusiów Puchatków świętowaliśmy urodzinki Oli, wszyscy zaśpiewali głośne 100 lat! dzieci złożyły Oli życzenia urodzinowe, następnie odbyła się dyskoteka urodzinowa a na koniec wszyscy zasiedli do urodzinowego tortu. życzymy Oli dużo zrdówka i radości:) zapraszamy do galerii.
20 CZE 2016

Egzotyczne Zoo w Tuchlinie

W piątek 17.06.2016r. grupa Króliczków i Kubusiów Puchatków pojechała na wycieczkę autokarową do Egzotycznego Zoo w Tuchlinie. Dzieci miały okazję zobaczyć i dotknąć dużo egzotycznych zwierząt: jaszczurek, węży, ryb, gryzoniów i papug. Pani przewodniczka opowiadała o każdym zwierzątku ciekawe informacje. Później dzieci udały się na poczestunek, restauracja serwowała frytki a na koniec dzieci obejrzały film przyrodniczy o rekinach w kinie 3D, oczywiście należy wspomnieć o autobusie, którym jazda okazała się wielką atrakcją dla naszych przedszkolaków.
12 CZE 2016

XI Olimpiada im.K.Chrobotowicza

8.06.2016r. grupa Tygrysków wzięła udział w XI Olimpiadzie Przedszkolaków im. Krzysztofa Chrobotowicza w Pomysku Wielkim. Na początek wciągnięto na maszt olimpijską flagę i zapalono olimpijski znicz. Podczas olimpiady zawodnicy rywalizowali w różnych konkurencjach- walczyli o tytuł woja z okresu wczesnego sredniowiecza. Konkurencje sportowe były przeplatane pokazem walk rycerskich i sredniowiecznymi tańcami. Na zakończenie każdy zespół otrzymał dyplomy oraz nagrody.